Мово моя українська – батьківська, материнська…

Виховний захід під такою назвою зібрав юних шанувальників рідного слова – учнів 5-Б класу, їхніх учителів, старших наставників і запрошених на нього гостей. Проходив він у формі родинного свята, адже рідна мова, культура, історія об’єднують в єдину родину усіх, хто їх шанують –  від  найменшої української сім’ї  до українців по всьому світу. Як на будь-якому родинному святі, було надано слово гостям, до речі серед них були «іноземці»: звучали польська, англійська, французька, німецька, російська мови; були душевні розмови, спогади про минуле, міркування про сьогодення, ігри та розваги  і навіть «пригощання» у вигляді орфографічного пирога. Як наслідок, дерево – мова пишно зацвіло на очах учасників заходу, бо завдяки спільним зусиллям прикрасилось яскравими квітами-сподіваннями  і листочками-побажаннями.

Добрі слова на адресу рідної мови та напуття  маленьким українцям звучали від гостей заходу – вчителя української мови та літератури Людмили Володимирівни Дідковської, вчителя молодших класів Любові Леонідівни Вахновської, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, вчителя української мови та літератури  Тетяни Сергіївни Пажетнової і директора школи, вчителя історії Кочури Оксани Володимирівни. Вони як старші друзі щиро пораділи тому, що наша молодь вивчає, любить і шанує  коріння свого українського роду, його культуру, історію і, звичайно, рідну мову.

Класний керівник 5-Б класу

Рубан Олена Миколаївна