СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ "НЕЗВІДАНИЙ ОСТРІВ"

З гарним настроєм та незабутніми  враженнями завершився навчальний тиждень в учнів 1-Б класу. 23 лютого ми відвідали спортивний зал «Олімп», що у міському парку культури. Нас радо зустріли старший тренер з греко-римської боротьби Хлібойко Юрій Вікторович та тренери Машеквич Павло Євгенійович, Задачин Денис Володимирович. Вони організували для учнів і провели спортивні змагання. Дуже вдало підібрані завдання, лагідний, але твердий голос тренера весь час тримав увагу дітей. Змагання пройшли дружньо і весело. Виконуючи завдання дітям довелось стрибати у мішках, повзти по-пластунськи, а це, як виявилося, не так уже і легко. А насамкінець – перетягування каната – це неймовірні емоції. Обидві команди «Апельсинки» та «Мандаринки» були нависоті. Ніхто не відчував себе слабшим чи переможеним. Море сміху, радості, хвилювань за кожного члена команди заповнили привітну атмосферу спортивного залу. Хочеться подякувати адміністрації школи, яка відгукнулась на запрошення тренерів і організувала нам такий неперевершений настрій та океан позитивних емоцій.

Вчитель початкових класів,

класний керівник 1-Б класу