ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВИЙ КРОК В МАЙБУТНЄ

Вибір професії — одне з найважливіших рішень, які приймаються людиною в її житті. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Щорічно на початку ІІ семестру навчального року в школах проходять зустрічі із представниками різних навчальних закладів, які знайомлять та запрошують випускників 9-х та 11-х класів на навчання.

28 лютого в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» відбулась зустріч викладачів Калинівського технологічного технікуму із дев’ятикласниками. Учнів детально ознайомили з діяльністю закладу, умовами вступу, було надано детальну інформацію про спеціальності,  про перспективи навчання та активне дозвілля студентів. По завершенні зустрічі школярі отримали буклети з відомостями про підготовку фахівців технікуму.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно.

28.02.2018 | Aдмін