УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – ШКОЛА ДЕМОКРАТІЇ

15 – 16 лютого на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відбувся тренінг в рамках проекту «Учнівське самоврядування – школа демократії», учасниками якого стали класні керівники та педагоги-організатори закладів середньої освіти міста. Даний проект реалізовується в партнерстві трьома організаціями: Унікальна країна - Unique CountryFundacja Civis Polonus і Товариство Лева.

Тетяна Кісілюк – заступник начальника управління освіти м. Жмеринки, Тетяна Пажетнова – заступник директора з виховної роботи та Ольга Ковальова – учитель української мови та літератури змістовно і творчо передали освітянам отриманий досвід від польських колег, особливу увагу приділили темам  демократичної культури учня у сучасному світі, ключовим сферам демократичного врядування, формуванню громадянських компетентностей учнів та вчителів, а також участі учнів в українській школі у процесі спільного прийняття рішень.

20.02.2018 | Aдмін