НАСТУПНІСТЬ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ. ЕКСКУРСІЯ ДО ЛІЦЕЮ

З метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі, в рамках співпраці і співдружності дошкільного навчального закладу та закладу середньої освіти, 25 січня відбулась екскурсія трьох старших груп ДНЗ №2 «Калинка» до НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».

Змістовною та цікавою була подорож по школі. Це і екскурсії коридорами школи,  і зустрічі з учнями 1-х, 4-х та 9-х класів, і подорож до кабінету інформатики, бібліотеки, актової та спортивної зали! Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися.

Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Загалом дітям дуже сподобалось, і на запитання, чи хочуть вони до школи, всі без вагань відповіли «Так!».

27.01.2018 | Aдмін