Майстри сучасної класики зустрілись з учнями школи-ліцей

25 січня в актовій залі ліцею відбулась зустріч учнів 8 – 11 класів із доцентом кафедри української літератури, членом національної спілки журналістів, керівником літературної студії ВДПУ, поетом, літературознавцем, автором книги «Тиха надлюбов» - Вікторем Крупкою та поетесою, членом Національної спілки журналістів України - Іриною Федорчук, які  прибули у супроводі голови  Жмеринського районного об'єднання "Калинове гроно", члена  спілки журналіснів України - Володимира Горлея.
     Під час зустрічі  Віктор Крупка та Ірина Федорчук прочитали декілька власних поетичних віршів та прозаїчних оповідань, проаналізували окрему поезію книги «Тиха над любов».
   При спілкуванні діти отримали не тільки багато корисної  інформації від авторів, а ще й задавали їм безліч  запитань, на які почесні гості з радістю відповідали. У кінці зустрічі учні школи-ліцей мали можливість долучитись до сучасного поетичного слова, продекламувавши власну поезію.
    Добрі  посмішки,  зацікавлені  погляди  свідчили  про  те, що зустріч не минула марно, і принесла задоволення як і учням, так і гостям зустрічі. А це свідчить про те,  що «Майстри сучасної класики» досягли своєї мети, оскільки проникли в серця найвибагливішої аудиторії!

26.01.2018 | Aдмін