НАШІ УСПІХИ, ДОСЯГНЕННЯ, ВІДЗНАКИ

23 січня 2018 року у приміщенні Центру позашкільної роботи вібдувся урочистий вечір з нагоди святкування Дня Соборності України. На урочистостях були відзначені кращі жмеринчани, серед яких була  вчитель математики та інформатики нашої школи Твердохліб Наталя Михайлівна.

Кажуть, що справжнім вчителем треба народитися, і що вчитель - це не професія, а велике покликання душі. Освітянська родина школи-ліцею вітає Вас,  Наталя Михайлівно. Завдяки Вашій повсякденній праці, діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях. Дякуємо  Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Нехай незгасима енергія та завзяття будуть джерелом нових грандіозних планів і блискучих перемог!

Освітянська родина школи-ліцей

24.01.2018 | Aдмін