ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЛІЦЕЇ

День Святого Миколая чекають і  дорослі,  і малі. Кожен напередодні цього свята загадує найзаповітніші бажання сподіваючись, що Чудотворець їх здійснить. Та найбільше чекають діти, які протягом року намагаються бути чемними і старанними.

19 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» з теплими та доброзичливими вітаннями завітали на свято до школярів міський голова Анатолій Петрович Кушнір  та в.о. начальника управління освіти Тетяна Федорівна Кісілюк.

Учні старанно готувалися до свята, щоб з великою радістю зустріти дорогих гостей.  Подаруночки для малечі, флеш-моб, привітання від казкових персонажів, пісні й запальна музика створювали гарний настрій та неповторне відчуття свята! А найрадіснішою хвилиною для дітей було вручення подарунків від Святого Миколая та міського голови Анатолія Петровича Кушніра.

Для учнів 11-х класів було проведено конкурсоно-розважальну програму «Хто кращий». Сюрпризом не тільки для школярів, але й для батьків та гостей у фойє школи було створено креативну новорічну фото-зону.

Щиро вітаємо всіх зі святом! Бажаємо, щоб Святий Миколай подарував кожній родині мир і добробут, радість і щастя, злагоду й здійснення найзаповітніших мрій!

28.12.2017 | Aдмін