Новини


ВИХОВНА ГОДИНА У 6-В КЛАСІ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ



Розуміти  цінність  людської доброти і милосердя, долучатись до моральних устоїв християнської культури (як традиційної для народу України) - обов'язок кожного з нас.

Святий Миколай - приклад доброчинності та  милосердя в усьому світі.

Напередодні свята вихованці ліцею під час виховної години поринули у чарівну магію традицій. Учні заздалегідь дібрали цікаві факти про свято Миколая:

«Святий Миколай вирішив допомогти трьом сестрам, яких через бідність ніхто не хотів брати в дружини. Вночі напередодні свят він кинув їм через камінну трубу три мішечки із золотими монетами. Сестри в той вечір розвісили сушитися біля каміна свої випрані панчішки. У них то і догодили подарункові мішечки від Святого Миколая».

Тринчук Анастасія

«Після допомоги трьом сестрам, Миколай продовжував здійснювати підтримку для бідних городян, залишаючись непоміченим і дивуючи все місто. Він непомітно приносив у їхні будинки іграшки та теплі речі для дітей, ліки для хворих».

                                                            Багрій Діана

«Святий Миколай завжди приходить вночі. Діти країн Європи, що бажають отримати подарунки біля дверей або під вікном ставлять начищений черевик, а  поруч з ним кладуть морквину або жмут сіна, щоб ослик Святого Миколая не пройшов мимо».                     

                                                        Строга Софія

«За традицією у свято Святого Миколая діти отримують у подарунок солодощі, деякі дітлахи в передсвятковий вечір кладуть в черевик записочку, в якій пишуть, що їм хотілося отримати. На Україні, ж дітки шукають свої подарунки під подушкою».           

                                                      Діброва Іван

«У кого гаряче серце і бажання творити чудеса, є можливість допомогти діткам, які найбільше хочуть і чекають дива. У кожного в місті є школи інтернати, багатодітні сім'ї або бідні люди, куди можна приїхати і подарувати кілька годин радості і тепла, солодощі, одяг».

Соболь Лев

«Традиційний подарунок від Миколая – печиво «Миколайчики». Найчастіше Миколайчики печуть у формі зірочок - саме такі пряники сам Святий Миколай разом зі своїми помічниками, ангелами пече всю ніч, щоб пригостити всіх діток на планеті! Але це не є обов'язковим правилом, Миколайчики випікають у формі Святого Миколая, коників, ангелів, місяців, півників, сердець».                                                                             

Моцний Дмитро

Розмальовування спечених «Миколайчиків» глазур'ю напередодні свята – давня українська традиція, яка єднала родину, сповнювала дитячі серця радістю, вносила в оселю щастя.

Учні відчули значимість збереження традицій. І дуже важливо, щоб атмосфера кожного свята єднала сім'ї, родини, Україну... Адже життя має бути схожим на свято, вірніше, воно має зміст, коли схоже на свято.

класний керівник 6 – В класу

Катерина Олександрівна Крикун

 

 



28.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад