Вітаємо Катю Рубан - учасницю конкурсу юних журналістів "Молоде перо - 2017"

Кафедрою філології та журналістики Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського в листопаді цього року було оголошено обласний конкурс юних журналістів «Молоде перо – 2017». Учасники конкурсу, а до участі запрошувались учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Вінниччини, впродовж місяця мали зібрати матеріал, опрацювати його і надіслати на адресу оргкомітету свою журналістську роботу у жанрі портретний нарис на тему «Мої шановні краяни».

На запрошення відгукнулась учениця 10-Б(л) класу школи-ліцей Рубан Катя. Героєм свого краєзнавчого портретного нарису юна журналіст зробила жмеринчанина, колишнього учня нашої школи, Заслуженого лікаря України Андрія Вербу.

За результатами конкурсу дана робота посіла ІІІ місце. Її авторка отримала Диплом конкурсу, пам’ятні подарунки і запрошення на навчання на факультет журналістики Вінницького державного педагогічного університету.

учитель української мови та літератури

Олена Миколаївна Рубан

27.12.2017 | Aдмін