Міський семінар заступників з навчально-виховної роботи у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»

Згідно з планом роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» на 2017-2018 н.р. 21 грудня 2017 року  на базі закладу відбувся міський семінар заступників директора з навчально-виховної роботи за темою «Роль і значення методичної роботи в школі в умовах творчого освітньо-виховного простору».

Учасників семінару – заступників директора шкіл міста – привітала директор ліцею Оксана Володимирівна Кочура.

З доповіддю «Віртуальний методичний кабінет закладу» виступила заступник директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Олена Миколаївна Данілова. Вона розповіла про роботу семи методичних комісій закладу, методичної ради, творчих динамічних груп вчителів художньо-естетичного циклу, історії та правознавства. Семінар проводився в формі усного журналу «Методичний вісник». Тему «Самоосвіта педагога як запорука професійного зростання»  висвітлили заступник директора з навчально-виховної роботи початкової школи Тетяна Василівна Саветіна та вчителі початкових класів Інна Володимирівна Демчишина та Ірина Анатоліївна Стасишина, яка показала зі своїми вихованцями майстер-клас сучасного інноваційного уроку. Тему «Віртуальні форми методичної роботи у формуванні інформаційно-математичної компетентності учнів» підготувати вчителі МК математики, фізики та інформатики. З організацією дистанційної освіти та роботою власного блогу ознайомила присутніх Наталія Михайлівна Твердохліб. Застосування програми «GeoGebra» продемонстрували голова МК та вчителі Геннадій Дмитрович Кузір, Юлія Юріївна Шаповалюк та Валентина Михайлівна Лучко (голова МК). Нову інтерактивну систему моніторингу продемонструвала Світлана Анатоліївна Стражець. Учасники семінару мали можливість виконати практичну роботу із застосуванням хмарних технологій в роботі заступників. Практичний психолог НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Вікторія Іванівна Гаглюк провела з учасниками семінару ряд тренінгів за темою «Здоров’я людини – шлях до успіху в житті».  Творчу лабораторію представили вчителі методисти МК природничих дисциплін Лариса Георгіївна Любицька (голова МК), Людмила Михайлівна Поліщук та Валентина Василівна Олійник.

Заступник директора з НВР Олена Миколаївна Данілова та голова методичної комісії вчителів філологів Ольга Олександрівна Ковальова анонсували нову форму методичної роботи – психолого-педагогічний брейнстормінг. Вчителі методичної комісії вчителів англійської мови (голова  Лариса Олександрівна Кириловська) та методичної комісії вчителів філологів творчо обмінювались досвідом роботи щодо висвітлення різдвяної і новорічної тематики на уроках і позакласній роботі. Прозвучали щедрівки і колядки українською і англійською мовами, які підготували з учнями вчителі Людмила Володимирівна Дідковська, Катерина Олександрівна Крикун, Ольга Олександрівна Ковальова, Олена Миколаївна Рубан, Лариса Петрівна Кандірал. Учениця 11 – Ал класу Адамус Ольга написала музику на слова Б.Антонича, яку виконала разом із ученицею 10 – Бл класу Шульган Павліною. Зворушливим було виконання учнями 6 – А класу відомої пісні «Jingle bells» та всесвітньо відомого «Щедрика» В. Леонтовича у виконанні учнів 11-х класів англійською та українською мовами. Учнів підготували Анжела Петрівна Родіна, Ольга Федорівна Кириченко, Лариса Олександрівна Кириловська, Анжеліка Ратмірівна Березова. Учні 10-11 класів під керівництвом вчителя трудового навчання Валентини Михайлівни Ноздріної виготовили сувенірні ялинки, які подарували учасникам семінару. Захід проходив в актовому залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей», який дбайливо естетично оформили учні-старшокласники під керівництвом заступника директора з виховної роботи Тетяни Сергіївни Пажетнової.

Учасники міського семінару заступників з навчально-виховної роботи ознайомились з різноманітними формами методичної роботи, які допомагають формувати в учнів 10 компетентностей сучасного випускника згідно нового закону «Про освіту».

Заступник директора з НВР

Олена Миколаївна Данілова