Учні 7 А класу відвідали дітей Жмеринського обласного соціального гуртожитку

20 грудня 2017 року учні 7 А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» відвідали вихованців Жмеринського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Напередодні було зібрано теплі речі, іграшки та солодощі, які передали діткам, щоб їм було затишно і тепло взимку.

Ось як учні НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»  поділились своїми враженнями:

«… Хотілось залишитись там ще на декілька годин, адже кожній дитині не вистачає любові та ласки. Якщо б кожна людина хоча б раз на рік відвідала б цих діточок – світ був би добрішим та кращим…»

(Качмарук Каріна, 7 А клас)

«… Їм потрібно зовсім небагато: любов, увага і турбота. Коли ми вже йшли додому, до мене підбігла маленька дівчинка Оля  і міцно-міцно обійняла мене. Я ледь стримала сльози… і пообіцяла, що прийду ще раз»

(Козуб Єлизавета, 7 А клас)

Класний керівник 7 А класу

Ярослава Володимирівна Цимбалюк