Зимові візерунки на склі

Усі діти мріють про чарівну засніжену зиму із розвагами і подарунками, морозними візерунками на вікнах і ялинками у снігу. Втілити свої мрії про красуню-чарівницю учні 5-Б класу нашої школи  змогли під час класного заходу, який вони задумали і провели спільно із своїм класним керівником Оленою Рубан . Проявити свої художні таланти у зимовому розписі вікон свого класу і витинанні паперових сніжинок виявили бажання практично усі. І ніхто не пошкодував, бо зробили свій внесок у спільний малюнок на вікні – це так цікаво і весело. Кожен старався, мріяв і фантазував.  Допомагала нам у цьому молода майстриня Діана. Вона вчила, як правильно це робити, які існують техніки малюнка фарбою на склі, навіть, як правильно тримати пензлик. Діана намалювала кожному бажаючому чудові візерунки на личках або на ручках – для дітей це гарна, незвичайна прикраса на згадку про цей захід. Були цього дня ще й запальні танці і навіть солодкі подарунки. Ну кому таке не сподобається! Свята уже близько – і ми до них активно готуємося.

Усі діти отримали масу задоволення, і вдячні пані Діані за чудовий час дозвілля, який вона провела разом з нами. Це дуже відчутно, коли людина радо дарує дітям часточку свого серця, готова поділитись  з ними умінням і щиро радіє їхнім успіхам. Так само це відчувають і діти.

Зимові візерунки на вікнах нашого класу символізують дитячу радість очікування зими, а разом з нею веселих свят, подарунків і гарного настрою. Нехай у всіх збуваються мрії, головне ж – уміти мріяти!

Класний керівник 5 – Б класу

Олена Миколаївна Рубан