Зустріч учнів з працівниками соціальної служби у справах дітей Жмеринської міської ради

Правове виховання підростаючого покоління відіграє важливу роль у сучасному суспільстві.

Тому 06 грудня працівниками соціальної служби у справах дітей Жмеринської міської ради  було організовано профілактичну бесіду про попередження правопорушень серед учнів підліткового віку.

Головні спеціалісти соціальної служби Пилявець А.М. та Українець П.І. розповіли учням 7-В,  9-Ал, 9-Бл та 9-В класів про відповідальність неповнолітніх за різноманітні правопорушення, шляхи попередження протиправних дій,  взаємозв’язок негативних явищ із протиправною поведінкою та переглянули відеоролик.

Школярі усвідомили, що протиправна поведінка – це вибір людини, а не збіг обставин.

06.12.2017 | Aдмін