ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ РОДИНУ ПЕРМЯКОВИХ У МІСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ЦЕ МОЯ ДИТИНА!»

З метою розкриття родинних творчих талантів, розвитку інтелектуальних, моральних якостей у дітей, значимості дружніх родинних стосунків та їх сімейних цінностей, 30 листопада в приміщенні Центру позашкільної роботи м. Жмеринки було проведено фестиваль «Це моя дитина!». Учасниками заходу стали родини учнів 5–6 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Представниками нашого ліцею - сім’я Пермякових: тато – Олег Володимирович, мати – Тетяна Валеріївна, донька – Вікторія, учениця 6 – А класу.

До програми фестивалю увійшли такі конкурси: «Візитка», «Художній конкурс», «Зрозумій мене», «Відгадай по опису», «Що відповість Ваша родина?».

Під час змагань кожна сім'я намагалась вибороти лідерство. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту.

Тому, за результатами усіх конкурсів найвищу нагороду Гран-прі у міському фестивалі «Це моя дитина!» отримала  родина Пермякових, а також була нагороджена дипломом у номінації «Генератори ідей».

Адміністрація школи та педагогічний колектив щиро вдячні родині за участь у фестивалі.

02.12.2017 | Aдмін