Зустріч із працівниками ювенальної превенції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області

З метою формування в учнів відповідального ставлення до власного здоров’я та усвідомлення про негативний вплив тютюнових, алкогольних та наркотичних речовин, а також недопущення насильства серед дітей та відносно них, що на сьогоднішній день являється одними з найгостріших проблем, які постають перед суспільством, співробітниками ювенальної превенції Жмеринського відділу поліції було проведено бесіди з учнями 9-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».
   Старший інспектор ювенальної превенції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області  Шихов В.Ю. ознайомив дітей зі шкiдливим впливом наркотичних речовин на організм людини. В процесi обговорення дiти мали змогу переглянути документальний фiльм "Вся правда про наркотики" та усвiдомити, що наркоманія серед пiдлiткiв – це залежнiсь, та перший крок до смертi.
   Інспектором сектору моніторингу Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Вінницькою Л.Д. було проведено бесіду «Попередження насильства у сім'ях» та роз'яснено види насильства, його наслідки, як  не стати жертвою сімейного насилля та шляхи його уникнення.

29.11.2017 | Aдмін