ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ

У нашому ліцеї багато традицій і одна з найважливіших – традиція посвяти в ліцеїсти. Ось вже багато років поспіль учні 8-х класів за результатами конкурсного відбору доводять своє право навчатися в ліцеї.

23 листопада у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» день був особливий – ДЕНЬ ПОСВЯТИ В ЛІЦЕЇСТИ.. На церемонії були присутні учні ліцейних класів, вчителі та батьки. Директор школи Оксана  Володимирівна  Кочура привітала учнів із почесним званням та побажала успіхів у навчанні. Восьмикласники склали клятву ліцеїста, пообіцявши гордо нести це високе звання, продовжувати шкільні традиції, своїми знаннями примножувати здобутки, сумлінно навчатися, шанувати батьків і вчителів та прославляти свій навчальний заклад.   Завершилося свято співом гімну ліцею - закладу, що є храмом науки, мудрості й добра для всіх його вихованців.

28.11.2017 | Aдмін