Новини
Наша екскурсія на фабрику «Roshen» та у ретро-музей
Нещодавно, 23 листопада, наш 4 – А клас разом із 4 – В класом під керівництвом Олени Петрівни та Людмили Євгеніївни побували на екскурсії у місті Вінниця. Спочатку ми поїхали на фабрику «Roshen». Нам видали форму: шапочку, бахіли, халат. Там розповіли й показали як виготовляють плитки шоколаду та багато інших різноманітних солодощів. Потім ми відправились у музей ретро-техніки «Автомотовелофоторадіо». Нам показали старовинні речі та дозволили сфотографуватись. Було видно одразу, що речі старі. Це були: машини, мотоцикли, інструменти та дитячі велосипеди. Після музею ми поїхали до McDonald's. Було дуже смачно!
З приємними враженнями ми повернулися до дому. Нам дуже сподобалось на екскурсії!
учениця 4 – А класу
Соня Орловська
![](../../../../../../media/20171123_085041.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_085056.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_093921.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_094917.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_095050(2).jpg)
![](../../../../../../media/20171123_100114.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_100314.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_110125.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_105614.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_104815.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_105218.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_104941.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_105905.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_110742.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_121315.jpg)
![](../../../../../../media/20171123_122318.jpg)
27.11.2017 | Aдмін