Квест у школі-ліцей до Дня української писемності

Для нас, українців, найдорожчим скарбом, що ми плекаємо століттями, є рідна солов’їна українська мова. У ній наша самобутність, національне багатство, самоусвідомлення.

Сучасне молоде покоління це добре розуміє, тому активно бере участь у різних заходах, які покликані продемонструвати знання рідної мови і популяризувати її серед інших мов світу.

Уже стало доброю традицією у нашій школі проводити до Дня української писемності і мови цілий ряд цікавих заходів. Цього року учні школи взяли участь у різних мовно-літературних конкурсах, олімпіадах, було організовано тематичних інформаційний вісник, проведено мовознавчу вікторину, написано Всеукраїнський радіо диктант.

Чи не найцікавішим для ліцеїстів 10–11 класів був квест-змагання. Було сформовано 4 команди, що на швидкість знаходили конверти із мовними завданнями і, виконавши їх, відчиняли двері до наступного випробовування. Загадки, ребуси, головоломки підкорювались цього дня юним шанувальникам української мови.

Як в кожному змаганні, квест визначив своїх переможців – найрозумніших та найкмітливіших. Перше місце вибороли розумники 11–А(Л) класу, друге місце здобула команда 10–Б(Л) класу, не поступились суперникам талановиті і дружні мовознавці 11–Б(Л) класу, диплом за 4 місце одержала команда 10–А(Л) класу.

Всіх переповнювали позитивні емоції, адже в ігровій формі мали можливість випробувати свої знання. Цього дня ми продемонстрували   і   довели,   що   вивчати   і   знати   українську мову – це актуально, престижно і модно!

учениця 10 – Б(Л) класу

Катя  Рубан