Казкова подорож на фабрику ялинкових прикрас «Клавдієво» та у дитяче містечко професій Kids Will

З наближенням новорічних свят ми всі починаємо щиро вірити в дива, особливо малеча! Без заперечень, день Святого Миколая, Новий рік та Різдво Христове є найулюбленішими дитячими святами! У ці дні діти особливо вірять у чарівні дива, різноманітні таємничі перетворення, а відчуття свята завжди приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...

Саме тому напередодні новорічних свят вчителі початкових класів: Демчишина Інна Володимирівна, Бабчук Олена Петрівна і Стасишина Ірина Анатоліївна влаштували для учнів святкову подорож до фабрики ялинкових прикрас «Клавдієво».

На фабриці школярі вирушили в казкову країну, де змогли доторкнутися до маленького новорічного дива. На власні очі побачили як народжуються прозорі бульбашки, як іграшки знаходять форму і колір та зрозуміли, що робота працівників фабрики непроста і клопітка. Але виконують вони її, незважаючи на складні умови праці, старанно і з натхненням. Під час екскурсії дітям провели майстер-клас по розпису новорічної іграшки. З цікавістю школярі відвідали таємну кімнату та пошту Діда Мороза, побували в Музеї ялинкової іграшки та побачили справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети.

Але на цьому подорож не завершилась. Після фабрики ялинкових прикрас учні ще відвідали дитяче містечко професій KidsWill. Там вони цікаво провели час: побували в ролі працівників комунальної служби, будівельників, продавців супермаркету, поліцейських тощо. За свою роботу отримували заробітну плату, а зароблені кошти витрачали на розваги.

Місто професій KidsWill надав кожній дитині унікальний шанс побути у світі дорослих, засвоїти безліч цікавих професій та навчитися робити багато корисних речей! Тому з позитивним настроєм та з гарними враженнями школярі повернулися додому.

08.11.2017 | Aдмін