НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВА

У мене досить багато різноманітних захоплень, але є дещо, що зачаровує мене та захоплює усю мою увагу і весь мій вільний час. Це подорожі!

6 жовтня розпочалася наша подорож до Львова. Взагалі, напевно, одна з найкращих екскурсій, яка закарбується у нашій пам’яті. А все розпочалося з того, ми вирішили разом провести свій час у дружньому колі класу. Коли наш класний керівник Анжела Петрівна запропонувала вирушити у мандрівку, ми завзято віднеслись до вибору міста, адже це була наша остання «сімейна» подорож. Львів завжди асоціюється з атмосферними вуличками, затишними кав’ярнями та старовинною архітектурою, тому не вагаючись ні хвилини ми вирушили до Львова. Безліч яскравих емоцій отримали коли  їхали в автобусі. Жодної секунди не було яку б ми провели без посмішки це і веселі розмови, і гра на гітарі.

І ось ми приїхали. Перше місце, що відвідали була «Арена Львів». Хоч мало хто з нас розуміється на футболі, але всі були в захваті.

Наступною точкою в нашій подорожі стала театралізована екскурсія «Містичним Львовом». Досить цікаво було почути подекуди моторошні історії під спалахи смолоскипів та на власні очі побачити все те, що відбувалось декілька століть тому.

Наступного ранку ми вирушили до центру міста. Спочатку відбулась фото сесія, яка кожному принесла задоволення, а потім і сама прогулянка. Ми відвідали безліч цікавих місць, одним з яких була  «Копальня кави» – запах цього закладу важко з чимось зрівнювати. Там мали можливість спуститись до «шахти» і аби повністю відчути цю атмосферу навіть одягали каску на голову. Смачні кавові напої особливого приготування додали перчинки до прогулянки. Ще відвідали «Майстерню шоколаду» – місце для справжніх любителів солодощів. Там можна знайти будь-що, від звичайної плитки шоколаду до справжніх витворів мистецтва. Кожен з нас повернувся з цієї майстерні, отримавши солодкий подарунок. Не обійшлося і без маленьких крамничок, в яких включився наш «синдром покупця» і ми купили велику кількість сувенірів. Особливі покупки зробили, звичайно, в книгарнях!

А на завершення вечірній Львів відкрив для нас своє справжнє обличчя, таке творче та енергійне. Але й ми теж маємо свої таланти, які побачили навіть львів’яни. Коли гітарист побачив у нашої Олі інструмент та  запропонував зіграти,  то вона погодилась, і потішила своє грою оточуючих. Гарною крапкою були вуличні спортивно-бальні танці та імпровізована гра на саксофоні.

Вже й підійшов до кінця наш маршрут і останнє місце, яке відвідали був «Шевченківський гай». Ми приміряли справжнє українське вбрання і просто насолодились красою природи та архітектури минулого. Як на мене, цей вікенд став для нас дорогоцінним моментом, тому що через короткий проміжок часу ми закінчимо школу, і хто знає, чи матимемо можливість знову зустрітись разом. Але усім серцем сподіваюсь, що це далеко не остання наша спільна подорож.

учениця 11 – Ал класу

Майданюк Юлія