Новини


Тиждень сталої енергії об’єднав школярів та громадськість навколо проблеми енергоефективності та енергозбереженняУже стало доброю і, водночас, слушною та необхідною традицією щорічно проводити в місті тиждень сталої енергії. Цьогоріч учні школи-ліцею активно долучилися до участі у конкурсах малюнків, плакатів, електронної заставки для гаджетів, презентації щодо застосування енергозбереження у побуті, школі та збору використаних елементів живлення. Цей комплекс масових заходів покликаний привертати увагу широкої громадськості до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом в контексті застосування новітніх технологій та відновних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату та збереження природних багатств для наступних поколінь. 

27 жовтня 2017 року відбулася міська науково-практична конференція, під час якої були підведені підсумки тижня сталої енергії. Учні школи-ліцей Дворянчиков Марк 9-А-Л, Ліщишин Вадим 9-А-Л, Цюзь Алла 9-А-Л, Барцицька Анна 8-А-Л, Ткачук Світлана 11-А-Л, Савченко Анна 11-Б-л, Вілімчук Вероніка 4-А, Ваколюк Діана 6-А, Хохлов Юрій 9-А-Л були нагороджені цінними подарунками від Жмеринської міської ради.

Тиждень сталої енергії об’єднав школярів та громадськість навколо проблеми енергоефективності та енергозбереження, ефективного та раціонального використання ресурсів та проблеми зміни клімату. Споживаймо енергію розумно! 

 30.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад