У рамках відзначення 73-ї річниці визволення України від нацистських  загарбників

24 жовтня 2017р.  було проведено захід «Визволення: подвигом уславлена Україна. Імена героїв-земляків на карті Жмеринщини». Захід організували та провели учні школи-ліцею та працівники міського історичного музею.  Школярі поринули у далекі події 1944, дізналися про роботу військово-польової пошти, написали листи у минуле своєму прадіду, дізналися про герої-земляків, які стояли  до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими, про те, що сьогодення ставить перед нами багато завдань,  і головне з них - захистити рідну Україну, її цілісність та суверенітет.

30.10.2017 | Aдмін