VIII МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

14 жовтня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» для учнів 5–11 класів було проведено міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – великого поета України, творчість якого знають і люблять всі народи світу.

Конкурс розпочався з урочистого відкриття. З привітальним словом до учасників звернулась завідуюча методичним кабінетом управління освіти Заграй Світлана Миколаївна. На святі рідного слова учениці нашої школи, Тринчук Анастасія (6–В), Пацьора Вікторія (6–Б), Барцицька Анна (8–Ал),  Андрійчук Юлія (8–Ал) та Рубан Катерина (10–Бл), пройнявшись духом величного поета, читали вірші та твори. Шевченківську поезію зіграла на музичному інструменті учениця 11–Ал класу Адамус Ольга, а учениця 4–Б класу Герасимчук Катерина виступила з піснею «Рідна мова».

По завершенню урочистого відкриття учасники 5–11 класів отримали завдання, надіслані департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та приступили до його виконання.

За підсумками перевірки конкурсних робіт було визначено переможців міського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, серед яких учні нашої школи вибороли такі призові місця:

І місце

Пацьора Вікторія – 6-Б клас, учитель української мови та літератури Дідковська Л.В.;

Шамрай Маргарита – 7-Б клас, учителі української мови та літератури Ковальова О.О., Крикун К.О.;

Цюзь Алла – 9-Ал, учителі української мови та літератури Бунь Л.В., Ковальова О.О.;

Савченко Анна – 11-Бл, учитель української мови та літератури Бунь Л.В.;

ІІ місце

Воропаєва Софія – 5-Б клас, учитель української мови та літератури Дідковська Л.В., Рубан О.М.;

Тринчук Анастасія – 6-В клас, учитель української мови та літератури Крикун К.О.;

Рубан Катерина – 10-Бл клас, учитель української мови та літератури Ковальова О.О.;

ІІІ місце

Корчевний Олександр – 7-Б клас, учителі української мови та літератури Крикун К.О., Ковальова О.О.;

Андрійчук Юлія – 8-Ал клас, учитель української мови та літератури Ковальова О.О.;

Місько Валентина – 10-Ал клас, учителі української мови та літератури Пажетнова Т.С., Бунь Л.В.

20.10.2017 | Aдмін