КУБОК «КОЗАЦЬКОГО ДУХУ» ЗДОБУЛИ ЛІЦЕЇСТИ

Напередодні свята, Дня захисника України, у спортивній залі ДЮСШ відбувся спортивно-патріотичний захід серед школярів міста «Козацькі забави». Святкове дійство, мета якого – виховання патріотизму серед учнівської молоді, пробудження національної свідомості, фізичного загартування, моральної стійкості і популяризації здорового способу життя організував відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з місцевими козаками – представниками громадської організації «Окремий Жмеринський козацький полк». У п’яти видах силових вправ учні змагалися на витривалість, швидкість та спритність. Змагання виявилися цікавими та веселими. Усі команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду. Усе ж, перемогу та перехідний кубок козацького духу, медалі і грамоти отримали учні Школи-ліцей, другу сходинку посіла команда ЗОШ №3 і третіми у даних змаганнях стали учні ЗОШ №1. Надалі на учасників «Козацьких забав» очікував смачний куліш, який вони заслужили за проявлені старання і спритність.

Пам’ятаймо, що ми і є ті самі нащадки славетних козаків. Тож, любімо Україну, шануймо її народ і хай кожен з нас своїми вчинками і думками доводить, що… «Козацькому роду – ніколи не буде переводу»!

за джерелами Жмеринської газети

17.10.2017 | Aдмін