УЧНІ ШКОЛИ-ЛІЦЕЙ – НА ЕКСКУРСІЇ У МІСЬКРАЙОННОМУ СУДІ

4 жовтня Жмеринський міськрайонний суд в черговий раз відкрив свої двері для охочих ознайомитись з судовою системою та побачити усе на власні очі. Першими взяти участь у заході заявилася Школа-ліцей – учні 9-А класу разом із практичним психологом Вікторією Гагалюк мали можливість ознайомитись з історією створення суду, його приміщенням, музейною кімнатою, працівниками апарату суду. На початку голова суду Любов Сенько привітала дітей у стінах державної установи та повідомила, що зустріч відбувається в рамках Тижня права, присвяченому до Дня юриста. Судді Петро Порощук та Ольга Саландяк розповіли про особливості професії судді та народних присяжних, про документообіг, автоматизований судовий розподіл, відеоконференції, смс-оповіщення позивачів та роботу сайту.

Учні цікавились структурою суду, оплатою праці, посадовими обов'язками працівників, цікавими випадками правосуддя у нашому місті, зупинялись на питанні вибрання вузу для подальшого здобуття юридичної освіти. Дізналися учні і про те, що наш міськрайонний суд входить у трійку кращих судів Вінницької області, одним із показників є найменша кількість скасованих рішень у судах вищих інстанцій.

Кожен з нас, незалежно від професії, повинен володіти елементарними юридичними знаннями, і такі зустрічі дають можливість зрозуміти судову систему та її головну ціль – захист прав людей та їхніх інтересів. Наприкінці гості подякували працівникам суду за цікаву екскурсію та нові знання.

з джерел Жмеринської газети

05.10.2017 | Aдмін