Всеукраїнський конкурс "Козацький гарт" - 2017

З 19 по 22 вересня, на березі Чорного моря у селищі Лазурне пройшов фінальний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2017».

Формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності, зміцнення здоров`я та  поліпшення національно-патріотичного виховання учнівської молоді – такі цілі і завдання цього щорічного фестивалю.

Біля 300 учнів з 21 регіону країни завітали на Скадовщину позмагатися у силі, спритності та продемонструвати свої таланти.  Всі вони – переможці І-ІІІ етапів змагань.

Вінничину на Всеукраїнських змаганнях представили учні Жмеринського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» у супроводі вчителів фізичної культури: Мейко Валентини Іванівни та Панфілова Сергія Михайловича.

До складу команди увійшли: Свистун Вікторія (6-Б), Дунаєвський Максим (7-Б), Струкевич Анастасія (7-А), Підлісний Денис (7-В), Заворітний Олексій (8-Б), Мельник Яна (8-А), Цапкова Анастасія (9-Бл), Печенюк Олексій (9-Бл), Бондарчук Даниіл (10-Ал), Роскошенко Анна (11-Ал), Михайлов Сергій (11-Ал) та Адамус Ольга (11-Ал).

Змагання проходили з 8 спортивних видів:  човниковий біг, стрибки у довжину з місця, естафета, перетягування канату (хлопці),  стрибки через коротку скакалку (дівчата), історія козацтва та презентація команд.

За підсумками змагань наша команда здобула І місце за кращу постановку презентації команди та ІІІ місце в естафеті фінального етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2017».

04.10.2017 | Aдмін