Новини


1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ !Знову вересень ступив на наш поріг,

Святкує свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині Україна!

Настало добре свято - 1 вересня!

Сьогодні світяться очі першокласників, сяють посмішки вчителів і хвилюються батьки.

Цей  день  завжди  особливо урочистий та хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Він символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів  одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених вчителів, однокласників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань. А ось для першачків в цей святковий день все відбувається вперше. Перший дзвоник покличе на перший урок, і перша вчителька поведе до першого класу, де діти вперше сядуть за парти і відкриють першу книжку Буквар.

Зі словами привітань та побажань успіхів у новому навчальному році звернулись  начальник управління освіти Світлана Василівна Сьомаш та директор школи Оксана Володимирівна Кочура.

День Першовересня видався теплим і сонячним, тож свято знань пройшло святково і радісно.

Вітаємо усіх з початком нового навчального року. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

 25.09.2017 | Aдмін

Вернутись назад