ЗВІТ КЕРІВНИКА ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ

14 червня 2017 року  в актовій залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей» пройшов звіт директора школи Кочури Оксани Володимирівни, яка проаналізувала свою діяльність у 2016-2017 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Вона проінформувала про:

а) персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;

б) виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку);

в) ужиті заходи щодо забезпечення  школи педкадрами та доцільність їх розстановки;

г) соціальний захист, збереження та зміцнення здоров я учнів та працівників педагогічного колективу; надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, під опікою та з малозабезпечених сімей;

д) організацію харчування учнів;

е) створення умов для навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес; залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльності навчального закладу;

є) організацію різних форм виховної роботи у закладі;

ж) дотримання  правопорядку неповнолітніми;

з) про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази;

и) дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу, реагування директора на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, батьками, представниками органів громадського самоврядування.

Представники педагогічного коллективу та працівники  школи у кількості 56 чол., батьківська громадськість у кількості 29 чол., та учні школи у кількості 7 чол., мали змогу переглянути підготовлену директором закладу презентацію до виступу та відеоматеріали.

Оцінку діяльності керівника надали такі учасники загальношкільних зборів:

1. Заграй С.М. – завідуюча методичним кабінетом управління освіти Жмеринської міської ради, куратор школи;

2. Пажетнова Т.С. – заступник директора школи з виховної роботи;

3. Богданюк О.В. – учитель початкових класів;

4. Стражець С.А. – учитель фізики;

5. Крикун С.О – учитель фізичної культури;

6. Довгань І.О – вчитель англійської мови;

7. Тодосійчук  Тетяна – учениця 11-А(Л) класу, лідер учнівського самоврядування;

8. Молошнюк А.М. – голова батьківського комітету 8-А(Л) класу;

9. Гамарнік В.В. – заступник голови батьківського комітету 8-Б(Л) класу;

10. Шевчук О.А. – голова батьківського комітету 6-Б(Л) класу;

11. Рабулець К.І.– заступник голови батьківського комітету 2-В класу.

За підсумками голосування діяльність директора школи було оцінено таким чином: 91 бюлетень оцінкою: «Задовільно», заслуговує на заохочення та 1 бюлетень – «Задовільно».

Протокол  голосування додається

01.09.2017 | Aдмін