Дитячий табір екологічного напрямку «Дзвіночок» з денним перебуванням на базі НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей”

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела кольорова і багатозвучна пора року – літо! Це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів і не залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Однією з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період є організація тематичних   таборів  відпочинку. Тому, на базі НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” з 29 травня 2017 року розпочав роботу дитячий табір екологічного напрямку “Дзвіночок”. Вікова категорія дітей 7-10 років (1 – 4 класи). 96 дітей з різних соціальних категорій. Було створено 4 загони, серед них – англо-мовний загін.  Педпрацівниками табору були підготовлені кімнати відпочинку для дітей. Кожен загін має свою назву, девіз та газету працює за загальним і власним планом роботи.

Відкриття табірної зміни відбулося 30 травня 2017 року. З цієї нагоди була проведена урочиста лінійка та святковий концерт.

Кожен день табірної зміни починається з ранкової зарядки та ранкової лінійки. Протягом дня працівники їдальні частують дітей смачними сніданками та обідами.

У міжнародний день захисту дітей, який відбувся 01 червня 2017 року загони взяли участь у міському святі «Чарівна країна дитинства» та у конкурсі малюнків на асфальті «Моя дитяча мрія».

У мовному загоні діти покрашують знання англійської мови з різних видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, письмо, читання. Відповідно до тематичних днів  проводяться різноманітні заняття: конкурси, вікторини, ігри, презентації.

Багато цікавих справ, заходів, походів, екскурсій чекає дітей протягом табірної зміни.

Директор дитячого табору екологічного напрямку

«Дзвіночок» з денним перебуванням

Гагалюк Вікторія Іванівна