СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні усі учні ліцею, з радісними усмішками на обличчі прямують до школи, адже саме там для них пролунає останній дзвінок 2016 – 2017 н.р.

Багато школярів чекали на цей день, тому що попереду літні канікули. Тепер на ціле літо можна забути про уроки і домашні завдання. Тільки для наших випускників це водночас і радісне і сумне свято, бо цей останній дзвінок пролунає для них в останнє і покличе вже у доросле життя та багатогранний, непередбачуваний і цікавий світ!

Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Оксані Володимирівні Кочурі. Із щирими словами побажань вона звернулась до учнів,  вчителів та гостей свята, а також представила учасників «Зоряного олімпу», тих, хто своїми перемогами прославив рідну школу. У номінації «Інтелектуальна надія школи» колом пошани пройшли учні-переможці ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад з базових дисциплін та Міжнародних конкурсів. Номінацію «Спортивна надія школи» представили учасники спортивних змагань, які показали високі результати різних рівнів.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята на урочисту лінійку завітали гості свята: Заграй Світлана Миколаївна – завідуюча методичним кабінетом управління освіти Жмеринської міської ради; Попик Ірина Анатоліївна – начальник організаційного відділу Жмеринської міської ради, депутат Жмеринської міської ради; Когут Володимир Степанович – керівник ГО «Окремий Жмеринський козацький полк» та Новіцький Олексій – представник християнсько-волонтерського центра.

Із привітальними словами звернулись до випускників першокласники та подарували усім гостям запальний танок. На святі звучали вірші, музичні композиції та хореографічні номери, подаровані від старшокласників.

І ось хвилююча мить… Почесне право останнього дзвоника надали найкращим учням школи, Попеско Яні та Олійнику Іллі, які сповістили усіх присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

26.05.2017 | Aдмін