ПРОЩАВАЙ ПОЧАТКОВА ШКОЛО!

Школа – прекрасний світ, другий дім, в якому діти живуть, навчаються, ростуть.

Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. Прийшов час прощатися...

Зі словами привітання до діток та всіх присутніх  звернулася директор школи Оксана Володимирівна Кочура, яка вручила випускникам дипломи та похвальні листи за високі досягнення у навчанні, а також грамоти за зайняті призові місця у конкурсах  з української мови, математики і природознавства учнями 3-х та 4-х класів.

На святі школярі виразно читали святкові вірші, талановито танцювали  та співали. У батьків залишились приємні враження і хвилюючі почуття, адже їхні діти вже попрощались із початковою і вступили до лав старшої школи.

Заключною частиною свята стало знайомство з новими класними керівниками, які радо прийняли у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.

Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття та перемоги.

25.05.2017 | Aдмін