Семінар заступників директора з виховної роботи ЗНЗ міста

4 травня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» відбувся семінар заступників директора з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста «Удосконалення роботи класних керівників щодо гуманізації навчально-виховного процесу, формування позитивних якостей особистості, практичного розвитку її інтересів і здібностей» . Семінар було проведено у формі майстер-класу.

Майстер-клас - інтерактивна форма підвищення кваліфікації педагогів

Завдання, яке поставила перед собою творча група – поділитися теоретичними та методичними аспектами майстер-класу, створити умови для професійного спілкування, самореалізації і стимулювання творчого зростання педагогів.

На заході були присутні заступник начальника управління освіти Жмеринської міської ради Кісілюк Т.Ф., заступники директорів з виховної роботи шкіл міста. З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Кочура Оксана Володимирівна. У ході майстер-класу виступили заступник з виховної роботи школи–ліцею Пажетнова Т.С, класні керівники Ковальчук В.І, Рижук О.О., Крикун К.О. По завершенню присутні заповнили анкету учасника майстер-класу, обмінялись враженнями та висловили думки щодо реалізації плану роботи семінару.

Заступник директора з виховної роботи

Пажетнова Тетяна Сергіївна

25.05.2017 | Aдмін