Cвято Букварика

Прощавай, Букварику, наш найперший друже,
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у перших класах НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей».

Буквар – перша книга, за якою опановують навчання грамоти. Саме з Букваря починається цікавий і захоплюючий шлях у  світ знань.

До цього свята дітки ретельно готувалися. З нагоди урочистості, у святково прибраній залі, завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Кочура Оксана Володимирівна, перші вчителі Стасишина І.А., Демчишина І.В., Дуднік Р.А., учні школи, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички. З щирими усмішками, з іскорками в очах, діти розпочали свято Букваря. З великим захопленням маленькі школярики декламували вірші, співали веселі пісеньки та співпереживали казковим героям. Особливо уважно усі гості стежили за подіями, які розвивалися у казці на сучасний лад.

Здається, ніби зовсім недавно першачки боязко і невпевнено ступили на поріг школи-ліцею, і все у них було попереду: перша літера, перше прочитане слово, перші радощі і прикрощі, а сьогодні вони вже закінчують перший клас. На згадку першокласники отримали символічні медальки «Букварик прочитав!», яскраві фото і  побажання – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по – справжньому нескінченна.

вчитель початкових класів

Стасишина Ірина Анатоліївна