Сім'я, рід, родина - ключ до щастя дитини

Одним із найулюбленіших свят у початковій школі є родинні.

І це зрозуміло, адже всі ми - народ України, який складається з родин, великих і малих, працьовитих та дружних. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини.

Сприяючи збереженню сімейних цінностей, серед яких мають зростати діти, зміцненню добрих стосунків між учнями та їх батьками, вихованню поваги до родини та сімейних цінностей, учні 4-Б класу разом із класним керівником Вахновською Любов Леонідівною провели родинне свято «Від усієї душі».

Пісні, вірші, хореографічні композиції, – усе це подарувало гарний настрій для присутніх, а для самих діток – усвідомлення важливості щасливої та повноцінної родини в житті кожної людини.

Присутні мали можливість оглянути виставку творчих робіт «Чим рід наш красний», на якій було представлено: вишивки, малюнки, картини, речі, виготовлені власноруч як дітками, так і батьками, створено спільне «дерево життя».

Під час свята панувала атмосфера добра і щирості, ніжності та зворушливості, слова подяки звучали для мамів та татусів, бабусь та дідусів.

Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей.

Захід нікого не залишив байдужим, усі ще раз переконались, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати, коли у неї є сім’я.

Ми всі одна сім’я, єдина ми родина.

У кожнім нашім «Я» – частина України.

Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина.

Мільйони різних «Я», а разом – Україна.

17.05.2017 | Aдмін