"Ярмарок майстрів" - демонстрація досягнень учнів з трудового навчання

Згідно річного плану закладу, у НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ліцей» відбувся тиждень трудового навчання. У рамках тижня учні мали змогу продемонструвати свої досягнення, здобуті на уроках трудового навчання, презентувати свої роботи, поділитись досвідом.

Головним акцентом заходу стала виставка кращих робіт учнів з шиття, в’язання, вишивання, обробки деревини. Проведення виставок у школі стало традицією і проводяться вони щорічно. Супроводжували виставку майстер-класи з різних видів творчої діяльності. Учні поділились своїм досвідом з виготовлення м'яких іграшок, вишивання бісером, в’язання, випалювання по деревині.

Найкращим результатом роботи кафедри трудового навчання стала участь в олімпіадах. За підсумками міської олімпіади учні нашої школи вибороли:

І місце: Мєшалкіна Катерина – учениця 9-Б(л) класу, Вержук Анна – учениця 11-А(л) класу (вчитель Ноздріна В.М.) та Михайлов Анатолій – учень 11-А(л) класу (вчитель Крайнік М.І.);

ІІ місце: Гонтарук Ростислав – учень 9-В(л) класу (вчитель Крайнік М.І.);

Ці ж учні представляли наше місто у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання в м. Вінниця. Приємно відмітити, що наші дівчата стали переможцями і вибороли два призових місця: Мєшалкіна Катерина (9-Б(л) клас) - ІІІ місце та Вержук Анна (11-А(л) клас) – ІІІ місце. Вітаємо!

Заходи, що проходять у рамках тижня трудового навчання, сприяють популяризації  предметів «Трудове навчання» та «Технології», розвитку творчої активності учнів, виховують почуття гордості, самоповагу, впевненість у своїх можливостях, відчуття того, що ти багато чого вмієш знаєш і можеш!

16.05.2017 | Aдмін