Звіт про проведення акції «Зробимо Україну чистою разом»

28 та 29 квітня у нашому місті пройшла акція «Зробимо Україну чистою разом» («Let’s do it, Ukraine!»), до якої долучились учнівські та педагогічні колективи шкіл міста разом з небайдужими громадянами, у тому числі і наша школа-ліцей.

28 квітня учнівська молодь міста прибирала Парк культури і відпочинку ім. М.Горького та прилеглу територію біля братської могили по вул. Декабрістів. Спільними зусиллями було прибрано від торішнього листя територію парку, а також упорядкована територія біля братської могили.

29 квітня небайдужі жителі міста прибрали дитячий майданчик у Парку Дружби народів.

За результатами проведення акції 4 травня на площі Миру була організована фотосушка «Чиста Жмеринка». Жмеринчани мали змогу переглянути фотосвітлини паркових зон міста «до та після прибирання».

Координатор акції  «Let’s do it, Ukraine!» Катерина Кузір висловлює щиру подяку учнівським та педагогічним колективам усіх шкіл міста, а також небайдужим жмеринчанам, які долучилися до благодійної справи.

Чисте довкілля  – це здоров’я та краса нашої країни, а прибирання – дуже важлива частина збереження довкілля.

Але варто пам’ятати, що  чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Фотосушка  "Чиста Жмеринка"

11.05.2017 | Aдмін