Акція "Зробимо Україну чистою разом"

Ти прагнеш змін? Тебе не влаштовує стан навколишнього середовища? Ти хочеш допомогти природі, але не знаєш яким чином? Ми знаємо!

28 та 29 квітня о 10:00 в нашому місті відбудеться грандіозне всеукраїнське волонтерське прибирання «Зробимо Україну чистою разом» («Let’s do it, Ukraine!»).

Акція розпочнеться 28 квітня о 10-00 год. з загальноміського флеш-мобу «ЧИСТОFEST» за участі учнівської молоді Жмеринки.

Цьогоріч у Жмеринці працює 2 локації:

28 квітня, п'ятниця Парк культури та відпочинку ім. М. Горького - учнівська молодь міста;

29 квітня, субота Парк Дружби народів - координатор Катерина Кузір, Люба Жерновська;

Також можна прибрати ділянки біля своїх будинків та, за бажанням, облаштувати їх саджанцями квітів, дерев тощо.

Екологічна агітбригада НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" вийшла на вулиці міста для того, щоб залучити жмеринчан до соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою разом"

Прийди та допоможи природі!

Прибирання – дуже важлива частина збереження довкілля  та варто пам’ятати , що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Хай небо буде мирним, а Україна — чистою!

Фото з прибирання («До/після») викладай в соціальних мережах з хештегами #LDU #Letsdoitukraineeco #ЗробимоЖмеринкучистоюразом  #ЯроблюЖмеринкучистою

Головний координатор акції у м. Жмеринка

Кузір Катерина Анатоліївна

26.04.2017 | Aдмін