День цивільного захисту під гаслом "УВАГА! ПОЖЕЖА!"

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 21 квітня у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» проведено  День цивільного захисту.

Учні  та  педагогічний  колектив  школи  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Ранковим   відкриттям   «Дня   цивільного  захисту» стало проведення загальношкільної радіо лінійки.

На  першому   уроці  у  цікавій  та  змістовній формі класні керівники провели такі тематичні години: «Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях» для учнів 1–4 класів, «Якщо виникла пожежа…» для учнів 5–11 класів.

Протягом дня учні 3–4-х та 9-х класів переглянули документальний фільм «Дії при надзвичайних ситуаціях»; учні 1-х класів взяли участь у сюжетно-рольовій грі з основ здоров’я та безпеки життя «Ми – уважні пішоходи» та переглянули відеопрезентацію «Як діяти при виникненні пожежі». Учні 2-х класів переглянули відеофільм «Рятувальник та його друзі».

В спортивній залі школи-ліцею пройшли змагання з баскетболу серед учнів 7, 8, 9, 10-х класів, спортивні змагання «Весела старти» серед учнів 6-х класів та військово-спортивні змагання серед учнів 10-х класів.

Медичний працівник Коваль С.В. та вчитель основ здоров’я Пугач Т.В. ознайомили учнів 9, 11-х класів  про надання першої медичної допомоги потерпілим при надзвичайних ситуаціях.

В актовій залі для учнів 9-х класів завідувач НКП ЦЗ та БЖД м. Жмеринки Осаулов О.П. провів вікторину-змагання «Правила поведінки при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів». Інспектор відділу запобігання НС та заходів ЦЗ Рудик А.А. провів з учнями 8-х класів бесіду-лекцію «Пожежа – стихійне лихо».

Завершальним етапом стала навчальна евакуація школи, у якій як учні, так і вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку по ЦЗ населення на випадок надзвичайних ситуацій, а працівники пожежно-рятувальної частини №08 м. Жмеринки продемонстрували учням школи технічне обладнання та його використання при надзвичайних ситуаціях.

День  цивільного  захисту  під  гаслом  «Увага! Пожежа!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання завджди знадобляться.

24.04.2017 | Aдмін