.

Напередодні свята світлого Воскресіння Христового — Великодня, у школі-ліцей було проведено акцію «Великодній кошик для захисника». Школярі поділилися Пасхальною радістю та подарували нашим військовим частинку тепла своїх сердець – символічні листівки, малюнки, обереги, виготовлені власноруч та листи з доброзичливими Великодніми вітаннями; було зібрано продукти харчування, побутову хімію та засоби гігієни. Все це представники християнського волонтерського центру ОЦХВЄ предали бійцям АТО в гарячі точки Мар’янки, Волоновахи, Мирного та Широкіне.

Адміністрація школи та педагогічний колектив вдячні батькам та учням 1–11 класів за активну участь в акції, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України.

24.04.2017 | Aдмін