Казкові посиденьки з третьокласниками

В рамках Тижня дитячої книги відбулися «Зустрічі на казкових посиденьках». Найактивніші читачі 3-х класів протягом двох тижнів читали пригодницькі казки Сашка Дерманського, щоб потім позмагатися між собою у досконалому знанні сюжетів та подій, що відбувалися з героями книг. 3-А клас захищав книжку про мешканців городу «Володар макуци, або пригоди вужа Ониська», 3-Б  і 3-В класи захищали  книги про дружбу дракончиків та дівчинки Маляки   –  «Маляка – принцеса Драконії» та «Маляка та навіжений дракон». Три команди зі своїми вболівальниками вдало відповідали на запитання вікторин «Чи уважний ти читач?», «Впізнай героя», знаходили «Загублені речі» героїв, проявляли яскравий артистизм у читанні жартівливих віршів Сашка Дерманського, завзято танцювали і під час фізкультхвилинки розфарбовували Маляку. Головною подією заходу була спроба учнів оживити кумедних героїв в сценках «Лист-несподіванка», «В школі Драконії» та «Двірник-рятівник». Завдяки прекрасним артистам глядачі мали гарну нагоду поринути у захоплюючий світ дружби, добра і неймовірних пригод. З літературою жити цікавіше! І не важливо – будуть ці книжки паперові або електронні – читайте, і серед вас обов’язково з’являються такі ж чарівники, як Сашко Дерманський.

Бібліотекарі  школи

24.04.2017 | Aдмін