Міське методичне об’єднання вчителів історії та правознавства

Відповідно до плану роботи управління  освіти і науки Жмеринської міської ради 23 березня 2017 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» проведено міське  методичне об’єднання вчителів історії та правознавства. Форма проведення – науково-практичний семінар.  Теоретичні аспекти з теми семінару розкрила директор школи ,  учитель історії Кочура О.В. Вона також поділилась досвідом роботи щодо використання новітніх технологій на уроках історії та створення умов для самореалізації особистості учня.

Учителі шкіл міста відвідали урок історії в 8-А-Л класі з теми «І.Скоропадський. П.Полуботок. Малоросійська колегія», на якому свою професійну майстерність продемонструвала  вчитель історії, «вчитель-методист» Кочура О.В. Урок підтвердив високий рівень професіоналізму вчителя, яка уміло поєднала науковість викладу з досконалим умінням використання ІКТ. Оксана Володимирівна довела, що робота з візуальними джерелами інформації,  зокрема презентації, відеоматеріали («Хвилинка краєзнавця», документальні фільми), історичні документи, фотоматеріали, сприяє формуванню інформаційної компетентності учнів, розвиває критичне мислення, вміння систематизувати історичну інформацію, самостійно інтерпретувати зміст історичних джерел, висловлювати власну точку зору, переконала присутніх, що сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог  уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.

У ході роботи методичного об'єднання учитель історії Червінська С.О. ознайомила присутніх з досвідом роботи щодо ціннісного ставлення особистості до суспільства та держави через усвідомлення знань своєї історії.

На завершення засідання учителі шкіл міста ознайомилися з новинками літератури. За підсумками міського методичного об’єднання  укладено методичні рекомендації для вчителів історії та правознавства.

05.04.2017 | Aдмін