МІЙ ПЕРШИЙ НАЙКРАЩИЙ ЗОШИТ - МІЙ ПЕРШИЙ УСПІХ

З метою успішної адаптації першокласників до навчання у школі щорічно проводиться акція «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит». Для заохочення, стимулювання учнів щодо дотримання графічних навичок письма, культури оформлення письмових робіт, набуття навичок каліграфічного письма, крім основних зошитів, було заведено спеціальні зошити для кожного першокласника, в яких діти під керівництвом вчителя щоуроку вправлялись у написанні букв, цифр, виразів  тощо. Як результат, в кожному класі було організовано постійно діючу виставку.

На завершення індивідуальної творчої справи 10 березня в актовій залі школи було проведено свято «Мій найкращий зошит».  Першокласники з хвилюванням читали вірші, відгадували загадки, гучно співали пісень, танцювали, а батьки пишалися своїми дітьми, адже зовсім нещодавно, переступивши поріг школи, вони здавалися їм такими безпорадними. Лише півроку минуло з того часу, а діти стали впевненішими, самостійнішими і, головне, навчилися писати, читати. Свято завершилося врученням дипломів першокласникам за старанність і оригінальність в процесі реалізації індивідуальної творчої справи.

Тож нехай тепло дитячих долоньок назавжди залишиться у перших зошитах!

14.03.2017 | Aдмін