До 203-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

З нагоди 203-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка у школі-ліцеї пройшов ряд заходів. Серед них учителями кафедри української мови та літератури була організована  експозиція ілюстративних матеріалів на тему життя і творчості Кобзаря на інформаційному стенді школи.

Учні школи самостійно або у супроводі учителів могли ознайомитись із змістом матеріалів, пригадати вивчене про життя і творчість Великого українця, почерпнути нове із маловідомих фактів, знову і знову душі торкаються  поетичне слово і художній образ на полотнах  митця.

Також цього дня учні 7-Б класу у супроводі свого учителя української літератури Рубан Олени Миколаївни долучились до заходів по відзначенню дня народження Тараса Шевченка і поклали квіти до пам’ятника Кобзареві на центральній площі міста.

вчитель української мови та літератури

Олена Миколаївна Рубан

10.03.2017 | Aдмін