Міськрайонний конкурс читців поезії Т.Шевченка «Кобзар і Україна»

24 лютого 2017 року у Районному будинку культури пройшов традиційний Міськрайонний конкурс читців поезії Т.Шевченка «Кобзар і Україна».

Наша школа щороку бере у ньому участь і демонструє високі здобутки у підготовці юних читців поезії. Цього року школу-ліцей представляли:

У І віковій категорії (від 8 до 13 років):

Родіна Поліна (3-Б клас) – вчитель А.Л.Іванишиної;

Бабчук Каріна (4-В клас) – учитель О.В.Висідалко;

Кириловська Єлизавета (4-Б клас) – учитель Л.Л.Вахновська.

У ІІ віковій категорії виступили:

Кес Олена (7-А клас) – учитель Л.В.Дідковська;

Кривошей Віра (7-Б) – учитель О.М.Рубан.

За результатами конкурсу, в якому взяли участь і продемонстрували майстерне виконання і розуміння поезії Кобзаря в загальному 75 учасників із шкіл міста Жмеринка  і Жмеринського району, одна із наших юних читців Кириловська Єлизавета була нагороджена Дипломом конкурсу за майстерне виконання власної поезії. Усі наші учасники- учні школи-ліцею засвідчили бажання брати участь у подібних поетичних читаннях, майстерне виконання поезії Кобзаря, що потребує кропіткої підготовки і уміння продемонструвати на сцені свій талант читця.

вчитель української мови та літератури

Олена Миколаївна Рубан

10.03.2017 | Aдмін