Я справжній чарівник. Я натискаю на пластмасові клавіші – і творю КАЗКУ. І дякую за це дитячій літературі!

2 березня до нашої школи завітав наймолодший і найвеселіший з сучасних українських дитячих письменників  Сашко Дерманський.

Дитячий письменник пише в жанрах чарівної казки, чарівної повісті, фентезі, публіцистики, також є автором віршів та оповідань для дітей.

Учні нашої школи 2-і, 3-ті та 4-ті класи  мали можливість особисто поспілкуватися з  відомим невтомним казкарем, дізнатися про його творчість та нові задуми, зануритися у казковий світ  творів письменника. Школярі затято розпитували про фантастичних героїв, про їх нескінченні пригоди, мали змогу придбати різні казкові повісті з автографами казкаря.

З неабияким захопленням діти слухали уривки з нової збірки письменника «День народження привида». Сашко Дерманський наповнив актову залу новими пригодами, карколомними і водночас людинолюбними, сповненими неповторного доброго гумору, дарував юним слухачам радість та насолоду.

До уваги читачів!

Для тих, хто не мав змоги придбати книжки, автор подарував 1 екземпляр для загального читання шкільній бібліотеці.

За творами  Сашка Дерманського шкільна бібліотека готує цікавий захід, який відбудеться в рамках «Тижня дитячої книги» 20-24 березня.

бібліотекарі школи

10.03.2017 | Aдмін