ПРОЛІСКИ НАДІЇ - 2017

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» нещодавно пройшов перший відбірний етап вчительської та учнівської творчості «Проліски надії». На шкільній сцені виступили найкращі творчі колективи,  продемонструвавши свій талант у різних художніх жанрах.

Вдячні глядачі зустрічали теплими усмішками та проводжали бурхливими оплесками усіх без винятку артистів. Вдало підібраний репертуар, вишукані костюми, високий рівень виконавської майстерності не залишали байдужими нікого – ні школярів, ні вчителів, ні батьків, а ні членів журі.

За підсумками І етапу журі обрало кращих виконавців, які 3 березня у залі Будинку науки і техніки захищатимуть честь рідного міста у ІІ етапі – зональному (між районами). Кращі з кращих виступатимуть на гала-концерті у м. Вінниці.

Тож нехай фестиваль і надалі відкриває нові імена, нехай лунають нові твори!

21.02.2017 | Aдмін