Плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» була проведена  чергова акція на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Дізнавшись, що солдатам необхідні маскувальні сітки, в школі було оголошено збір білої тканини. Діти з радістю долучилися до доброї та вкрай важливої справи, адже вона допоможе зберегти життя наших бійців.

Свій проект учні реалізували під керівництвом вчителя обслуговуючої праці Ноздріної Валентини Миколаївни. На уроці трудового навчання дівчатка зробили заготовки, нарізали  з тканини білі смужки та біля майстерні обслуговуючої праці із позитивними думками та певними побажаннями зав’язували кожен вузлик, створюючи справжнє захисне спорядження для наших солдат.

Сьогодні готовий виріб було передано волонтерам Олексію та Олександру для бійців АТО.

Ми віримо, що наша сітка захистить від небезпеки та стане своєрідним оберегом для наших бійців.

21.02.2017 | Aдмін