ДЕНЬ КНИГОДАРУВАННЯ

Щороку, 14 лютого,  вся світова спільнота  святкує Міжнародний день дарування книг. Цей день започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син,  який запитав маму, чому  немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Згодом це починання підтримали у всьому світі.

Це одне з наймолодших свят в календарі, воно об'єднує всіх, хто дарує книги. Тому, напередодні 14 лютого, бібліотекарі нашої школи  зробили оголошення про це свято, а також повідомили, що на кожного, хто подарує в цей день книгу бібліотеці,  чекає сюрприз у вигляді скриньки з передбаченнями-побажаннями та солодощами. На день книгодарування до бібліотеки завітали учні 3-х, 4-х, 6-х та 7-х класів.

Всього  було подаровано 80 книжок, серед яких  енциклопедії, пізнавальні журнали, дитячі казки, пригодницькі романи та детективи.  Подаровані книги вже чекають на нових читачів!

Ми вдячні школярам, які долучились до книжкового свята та сміливо продемонстрували свою любов до книги!

Сподіваємося, що книгодарування стане в нашій школі традиційним!

Бібліотекарі школи

16.02.2017 | Aдмін