Майстри сучасної класики у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»

25 січня в актовій залі ліцею відбулась зустріч із Крупкою Вікторем Петровичем – доцентом кафедри української літератури, членом національної спілки журналістів, керівником літературної студії ВДПУ, поетом, літературознавцем, автором книги «Тиха надлюбов» та Веронікою Ганай – студенткою факультету філологічної журналістики ВДПУ, членом літературно мистецької студії «Вітрила», журналісткою Вінницького обласного радіо, авторкою книги «Уривки самотніх думок», які  прибули у супроводі  голови  Жмеринського районного об'єднання "Калинове гроно", члена  спілки журналіснів України  Володимира Савовича Горлея.

Поспілкуватися з письменниками  сучасності прийшли учні 9-х та 11-х класів, які люблять та цікавляться літературою.  Протягом  45 хвилин,  письменники розповідали цікаві факти із своєї біографії та творчості, а також про написані ними поетичні та прозаїчні твори.

Під час зустрічі  Віктор Крупка та Вероніка Ганай прочитали декілька власних поетичних віршів та прозаїчних оповідань. При спілкуванні діти отримали не тільки багато корисної  інформації від авторів, але ще й задавали їм безліч  запитань, на які почесні гості з радістю відповідали.

У кінці зустрічі учні школи-ліцей також мали можливість долучитись до сучасного поетичного слова, продекламувавши власну поезію.

Добрі посмішки та зацікавлені погляди та запитання, глибокі вірші та відповіді свідчили про те, що зустріч не минула марно, і принесла задоволення як і учням, так і гостям зустрічі. А це свідчить про те,  що «Майстри сучасної класики» досягли своєї мети, оскільки проникли в серця найвибагливішої аудиторії – учнів!

Сподіваємось,  що  така  зустріч  залишила  в  дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

31.01.2017 | Aдмін